Festival dobrého vzdelávania ŠPONGIA

V mene Komenského inštitútu by sme Vás radi informovali o Festivale dobrého vzdelávania ŠPONGIA, ktorý sa uskutoční v SOBOTU – 11. JÚNA v Košiciach v priestoroch kultúrneho centra TABAČKA KULTURFABRIK. Je určený pre rodičov s deťmi, učiteľov a všetkých tých, ktorí majú radi kvalitné vzdelávanie.

V rámci festivalu myslíme aj na ľudí z Ukrajiny, a preto vybrané časti programu budú simultánne tlmočené do ukrajinského jazyka.

Veľmi by ste nám pomohli, keby ste mohli túto informáciu zdieľať ďalej medzi občanov Ukrajiny žijúcich v Košiciach a umožnili nám tak dostať festival do povedomia k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Webová stránka festivalu s podrobnými informáciami o programe je vytvorená aj v ukrajinskej verzii:
Na sociálnej sieti Facebook je vytvorená udalosť, ktorej popis je takisto dvojjazyčný. Ľudia nám môžu dať vopred vedieť, že prídu:
Program festivalu je naozaj rozmanitý. Okrem inovatívnych prístupov výučby, ktoré sprostredkujú inšpiratívni učitelia z radov finalistov ocenenia Učiteľ Slovenska, stretnú návštevníci známe tváre ako Katku Koščovú, Adelu Vinczeovu, Erika Baláža, Pavla Čekana či Juraja Hipša.

Veríme, že si v bohatom programe aj ukrajinskí občania nájdu témy, ktoré ich zaujímajú a na svoje si prídu aj ich deti.